Hakkımızda

NEDEN Enfa ithalat?

Enfa ithalat, Toptan ver perakede satışı ile hediyelik eşya sektöründe  hizmet veren firmaların ihtiyaçlarına göre seçtikleri ürünleri pratik bir şekilde satın alabileceği, ve ihtiyacları karşılayabilecek bir firmadır.

Stok.Kapasitesi
Sitemizde göreceğiniz ürünlerin stokları mevcut olup haricinde, ana depolarımıda daha yüksek adetlerdeki taleplerinize de cevap verebiliyoruz. Bunun anlamı da birçok ürünümüzde sitemizde gördüğünüz ürünler ve bunların dışındaki binlerce ürün ana depolarımızda bulunduğudur. Daha yüklü miktarlardaki siparişlerinizde ise direk mail ya da telefon yoluyla bizimle irtibata geçerek adet sayınızı belirtebilirsiniz.

Firma.Güvencesi
Enfa ithalat Türkiye'de bulunan hediyelik eşya firmalarının %30'tan fazlasına hitap eden, sektörünün Tecrube ve birikimi ile tüm türkiye’yi  hediyelik eşya sektöründeki binlerce firmaya yıllardır hizmet vermektedir.  Müşterilerinin görüşlerini her zaman dikkate alan Enfa ithalat, teknolojinin imkanlarından daha fazla yararlanarak müşterilerine en iyi hizmeti götürmeyi kendisine düstur edinmiştir.